سردار سلیمانی تجلی اوصافِ اولیای الهی بود

0
1259

سردار سلیمانی تجلی اوصافِ اولیای الهی بود

سید سامی خضرا،عضو شورای سیاسی حزب الله لبنان امروز دوشنبه در همایش “مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی ” گفت: سلیمانی، مردی نفس های او ما را به یاد زنجیره طلایی می اندازه که تا دوران پیامبران و اولیا و مراجع عظام و دانشمندان ما امتداد یافته است و هم اکنون به صورت سپاه پاسداران انقلاب در جمهوری اسلامی ایران و مجاهدان مقاومت اسلامی در لبنان نمایانگر شده است.

 

وی در ادانه افزود: مردانی که ما امروزه در جریان بخشی از دستاوردهای پر برکت شان و رمز و رازهایشان قرار گرفته ایم .  ” وَلَتَعْلَمُنَّ نَبَأَهُ بَعْدَ حِینٍ  ” (  و قطعا پس از چندى خبر آن را خواهید دانست )

مردم امروزه در حال آشنا شدن با شخصیت قاسم سلیمانی آن فرمانده مجاهد استثنایی بسر می برند.

 

فعال سیاسی لبنانی تصریح کرد: آنها با او به واسطه برخی از ویدئوها و مطالب بیان شده در مورد وی آشنا می شوند که در واقع مسائل جزئی هستند اما علیرغم جزئی بودن توانست مردم را به سوی او جذب نماید تا آنجا که شیفته او شده اند.

راز این امر در کجاست ؟ راز این امر در آنجا نهفته است که او فرد متواضعی بود. فروتنی یکی از ویژگی های خاص او بود. او برخورد نرمی داشت و همواره متبسم بود .

 

سید سامی خضرا در پایان تاکید کرد: او یک فرد خاکی بود و از هر گونه سخت گیری های بی مورد و تظاهر دوری می جست . او با دیگران بسیار ساده برخورد می کرد. همین امر باعث شده بود تا مردم با مشاهده وی به یاد خاطرات نقل شده از اولیا الهی می افتادند که دیگر در این زمانه مگر در موارد ایده آل هیچ نشانه ای از آنها نمی توان یافت .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید


3 × = دوازده