نامه ۲۳۰۰ استاد بسیجی به زینب سلیمانی

0
957

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، ۲۳۰۰ استاد بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی طی نامه‌ای به زینب سلیمانی رئیس بنیاد مکتب حاج قاسم سلیمانی نوشتند: ما سربازان ولایت، با عنایت حق تعالی تمام ظرفیت‌های دانش، تخصص و توانایی خود در تمامی عرصه‌های علم و فناوری، را جهت پیشبرد اهداف «بنیاد مکتب حاج قاسم سلیمانی»، در طبق اخلاص گذاشته و بسیجی‌وار در خدمت بنیاد و پا در رکاب این مکتب جهانی هستیم.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله قاصم الجبارین

سرکار خانم زینب سلیمانی

ریاست محترم بنیاد مکتب حاج قاسم سلیمانی (رضوان‌الله علیه)

بیش از یازده ماه از روزهای سنگین اما باشکوه، دردناک اما با عظمت، سخت اما زیبا؛ از پروازی بی بدیل، عارفانه و عاشقانه سردار دل‌ها می‌گذرد و روز شماری بیش تا سالگرد آن شکوه غم زده و وداع سوزان باقی نمانده است. خونی که به دستور شقی‌ترین انسان ها ریخته شد؛ نسلی را هوشیار و بیدار کرد و مکتبی را بنا نهاد که گستره اش به پهنای جغرافیای جهان هست و خواهد بود و تا ظهور صاحب عصر ( عج) زنده و پابرجاست.

«بنیاد مکتب حاج قاسم سلیمانی» که در جهت تکوین و ترویج مکتب حاج قاسم در جهان اسلام و نشان دادن این عظمت در دنیای پر تلاطم امروز با هدف ترویج نهضت بیداری اسلامی بر اساس نظریه و الگوی مقاومت و نیز به جهت حفظ و نشر آثار آن فرمانده قلب ملت، شهید اسوه، مظلوم و ظلم‌ستیز تاسیس گردیده، متعلق به تمام دل‌هایی است که از سحرگاه سیزدهم دیماه ۱۳۹۸ تا کنون آرام نگرفته است.

مکتبی که حامی معنوی آن هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت “علی بن موسی الرضا (ع)” است و ۸۰ میلیون جان بر کف عاشق خود را سرباز آن می دانند نیازی به ردیف بودجه ۸ میلیاردی ندارد و چه زیبا و عمیق و مدبرانه حضرتعالی و خانواده محترم حاج قاسم اعلام موضع فرمودید.

دو هزار و سیصد استاد بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی، در آستانه سالگرد عروج ملکوتی مالک اشتر علی زمان، ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های این شهید والامقام و اصول مکتب عظیمش، اعلام می‌داریم ما سربازان ولایت، با عنایت حق تعالی تمام ظرفیت‌های دانش، تخصص و توانایی خود در تمامی عرصه‌های علم و فناوری، را جهت پیشبرد اهداف «بنیاد مکتب حاج قاسم سلیمانی»، در طبق اخلاص گذاشته و بسیجی‌وار در خدمت بنیاد و پا در رکاب این مکتب جهانی هستیم.

وَالْحَمْدُ لِلّهِ قاِصمِ الجَّبارینَ مُبیرِ الظّالِمینَ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید


شش + = 12