اتحاد مسلمانان منطقه، نتیجه یگانگی حاج قاسم در میدان عمل

0
810

اتحاد مسلمانان منطقه، نتیجه یگانگی حاج قاسم در میدان عمل

 بنا به اعلام دفاع‌پرس، سردار حسن رستگار پناه در برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت‌وگو در خصوص تظاهرات میلیونی مردم عراق در سالروز شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس؛ با بیان اینکه ترور حاج قاسم سلیمانی و ابومهدس المهندس یک حادثه عادی نبود، گفت: این عزیزان در اصل فرماندهان و مدیران اصلی مبارزه با استکبار و تروریسم بودند و آمریکا بار‌ها از تدابیر این دو مرد بزرگ تاریخ اسلام با شکست‌های زیادی روبرو شدند.
مصوبه اخراج آمریکایی‌ها از عراق
وی با اشاره به مصوبه اخراج آمریکایی‌ها از عراق، افزود: خاستگاه عمومی ملت‌های مسلمان از جمله ایران و عراق، اخراج آمریکا از این منطقه است. به دلیل اینکه این اخراج به تاخیر افتاده است، مردم عزیز عراق در یک انسجام و همدلی با مردم عزیز ایران، شرایطی را ایجاد کردند تا اخراج آمریکایی‌ها از این کشور و منطقه تسریع شود.جانشین مرکز مطالعات امنیت پایدار ملی ستاد کل نیرو‌های مسلح به تظاهرات گسترده مردم عراق در سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس اشاره و تصریح کرد: این تظاهرات میلیونی در اصل یک خیزش عمومی برخواسته از مکتب امام خمینی و مکتب تجربه شده حاج قاسم سلیمانی در سطح جهان اسلام بود.

رستگارپناه ادامه داد: قطعا انسجامی که در خط مقاومت به وجود آمده است و یگانگی که حاج قاسم در میدان عمل به اثبات رسانده است، سبب شده است مسلمین با یکدیگر متحد باشند تا بتواند با شناخت عمیق از اهداف دشمن، در مسیر خود حرکت کنند و در این صورت قطعا شاهد شکست قطعی دشمن خواهیم بود.

وی شرایط امروز برای اخراج آمریکا از منطقه و شکست دشمنان را مناسبت توصیف کرد افزود: در اثر ریخته شدن خون این دو بزرگ مردم تاریخ اسلام، قطعا اتحاد، انسجام و وحدت بین مسلمانان جهان اسلام بیش از پیش خواهد شد.

رستگارپناه با تأکید بر فراگیری مکتب حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: مکتب حاج قاسم همان مکتب امام خمینی و در واقع مکتب الهی است. مکتب حاج قاسم سلیمانی، اخلاص، معنویت، ایمان، درک و شناخت عمیق از دشمن، شجاعت و شهامت و شهادت طلبی است که می‌تواند دشمنان را با شکست مواجه کند. مکتب حاج قاسم سلیمانی ارادت و تمسک جستن به اهل بیت و نگاه بلند به آرمان‌ها و اهداف انقلاب بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید


+ هفت = 11